Kullanıcı Adı: Şifre:    Kayıt Ol      Şifremi Unuttum

İSTATİSTİKLER
  • Hakem Sayısı ... 1339
  • Aday Hakem Sayısı ... 552
  • Bölge Hakem Sayısı ... 515
  • Milli Hakem Sayısı ... 187
  • Uluslararası Hakem Sayısı ... 74
  • Kadın Hakem Sayısı ... 143
  • Toplam Müsabaka Sayısı ...687
  • Bu Ay Olan Müsabaka Sayısı ...15
ÜYELERİMİZİN DOĞUMGÜNÜ

MÜSABAKA LİSTESİ

 Tarih  Kayıt Adı  İli
 28.5.2016  ÖNEMLİ DUYURU 12-13 GEBZE TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İLERİ BİR TARİHE ERTELENMİŞTİR  Kocaeli
 27.5.2016  ULUSLARARASI ZAFER TURNUVASI  İzmir
 20.5.2016  ULUSLARARASI SAMPIYONLAR TURNUVASI  Ankara
 20.5.2016  14-15 YAS MINIKLER SR TURKIYE SAMPIYONASI  Sivas
 14.5.2016  11-13 YAS MINIKLER SR GRUP MUSABAKASI  Bilecik
 14.5.2016  11-13 YAS MINIKLER SR GRUP MUSABAKASI  Aydın
 14.5.2016  11-13 YAS MINIKLER SR GRUP MUSABAKASI  Hatay
 14.5.2016  11-13 YAS MINIKLER SR GRUP MUSABAKASI  Kastamonu
 3.5.2016  GENEL KURUL İLANI GÜREŞ HAKEMLERİ DERNEĞİ YÖNETİM KURULU BAŞKANLIĞI’NDAN  İstanbul
 1.5.2016  13-14 YAS OKULLAR T.SMP.  Kayseri
 23.4.2016  14-15 YAŞ SR. GRUP MÜSABAKASI  Isparta
 23.4.2016  14-15 YAŞ SR. GRUP MÜSABAKASI  Balıkesir
 23.4.2016  14-15 YAŞ SR. GRUP MÜSABAKASI  Osmaniye
 23.4.2016  14-15 YAŞ SR. GRUP MÜSABAKASI  Artvin
 15.4.2016  YILDIZLAR SR.TÜRKİYE ŞAMPİYONASI  K.Maraş
 9.4.2016  14-15 YAŞ GR. GRUP MÜSABAKASI  Erzincan
 9.4.2016  14-15 YAŞ GR. GRUP MÜSABAKASI  Zonguldak
 9.4.2016  14-15 YAŞ GR. GRUP MÜSABAKASI  Gaziantep
 9.4.2016  14-15 YAŞ GR. GRUP MÜSABAKASI  Çanakkale
 6.4.2016  ÜNİVERSİTELER TÜRKİYE ŞAMPİYONASI  Çorum
 2.4.2016  12-13 YAŞ GR. GRUP MÜSABAKASI  Giresun
 2.4.2016  12-13 YAŞ GR. GRUP MÜSABAKASI  Düzce
 2.4.2016  12-13 YAŞ GR. GRUP MÜSABAKASI  Yozgat
 2.4.2016  12-13 YAŞ GR. GRUP MÜSABAKASI  Eskişehir
 1.4.2016  YILDIZLAR GR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI  Uşak
 27.3.2016  HAKEM PANTOLONU  Ankara
 26.3.2016  YILDIZLAR SR GRUP  Afyon
 26.3.2016  YILDIZLAR SR GRUP  Niğde
 26.3.2016  YILDIZLAR SR GRUP  Çankırı
 26.3.2016  YILDIZLAR SR.GRUP  Mersin
 25.3.2016  ORTAOKULLAR GRUP  Erzurum
 25.3.2016  ORTAOKULLAR GRUP  Kırşehir
 25.3.2016  ORTAOKULLAR GRUP  Uşak
 25.3.2016  LISELER TÜRKIYE SAMPIYONASI  İzmir
 25.3.2016  ORTAOKULLAR GRUP  Şanlıurfa
 25.3.2016  ORTAOKULLAR GRUP  Kastamonu
 25.3.2016  ORTAOKULLAR GRUP  Yalova
 18.3.2016  GENCLER SERBEST TURKIYE SAMPIYONASI  Tokat
 18.3.2016  GENCLER GR.TURKIYE SAMPIYONASI  Rize
 12.3.2016  YILDIZLAR GR. GRUP  Sinop
 12.3.2016  YILDIZLAR GR.GURUP  Adana
 12.3.2016  YILDIZLAR GR GRUP  Muğla
 12.3.2016  YILDIZLAR GR.GRUP  Ordu
 5.3.2016  GENCLER SERBEST GURUP MUSABAKASI  Adana
 5.3.2016  GENCLER SR GURUP SAMPIYONASI  Erzurum
 5.3.2016  GENCLER SERBEST GURUP  Çanakkale
 5.3.2016  GENCLER SERBEST GURUP  Amasya
 5.3.2016  GENCLER GR.GRUP MUSABAKASI  Kütahya
 5.3.2016  GENCLER GR GRUP MUSABAKASI  Ordu
 5.3.2016  GENCLER GR. GRUP  Aksaray
  1[2][Sonraki Sayfa] [Son Sayfa]